Компанія «НІКО-Чернівці», офіційний дилер автомобілів Fiat, повідомляє про святкування 25-річчя Групи компаній «НІКО». Сьогодні компанії Групи успішно працюють по всій Україні. Початок діяльності «НІКО» пов'язане з містом Чернівці. Перший концептуальний автомобільний дилерський центр Групи був побудований в Чернівцях на вул. Головною 265-Н. "/> Компанія «НІКО-Чернівці», офіційний дилер автомобілів Fiat, повідомляє про святкування 25-річчя Групи компаній «НІКО». Сьогодні компанії Групи успішно працюють по всій Україні. Початок діяльності «НІКО» пов'язане з містом Чернівці. Перший концептуальний автомобільний дилерський центр Групи був побудований в Чернівцях на вул. Головною 265-Н. "/> Компанія «НІКО-Чернівці» святкує 25-річчя «НІКО» | «НІКО-Чернівці» - офіційний дилер Fiat (Фіат) у Чернівцях, купити Фіат, СТО Чернівці
НІКО-Чернівці – офіційний дилер Fiat
у Чернівецькій області
м. Чернівці, вул. Головна, 265-Н
тел.: (0372) 58-11-11
Підписка на розсилку

Компанія «НІКО-Чернівці» святкує 25-річчя «НІКО»

03.10.2016

Компанія «НІКО-Чернівці», офіційний дилер автомобілів Fiat, повідомляє про святкування 25-річчя Групи компаній «НІКО». Сьогодні компанії Групи успішно працюють по всій Україні. Початок діяльності «НІКО» пов'язане з містом Чернівці. Перший концептуальний автомобільний дилерський центр Групи був побудований в Чернівцях на вул. Головною 265-Н.

У жовтні компанія «НІКО-Чернівці» запрошує відзначити 25-річчя «НІКО» разом. До святкування ми підготували подарунки для наших клієнтів і партнерів, які будуть вручені протягом місяця.

В автосалоні представлені яскраві моделі стильного італійського бренду Fiat. До покупки доступні всі моделі від компактного легендарного Fiat 500 до респектабельного Fiat Freemont. Комерційна лінійка Fiat надає багатий вибір автомобілів, які доступні в різних модифікаціях і впораються з поставленими завданнями. Зовнішній дизайн автомобілів і внутрішній екстер'єр наповнений вишуканими деталями демонструють фірмовий стиль Fiat.

Запрошуємо пройти тест-драйв Fiat Tipo. З іншими моделями можна познайомиться в салоні.


Чекаємо вас в автосалоні «НІКО-Чернівці» за адресою вул. Головна 265-Н.
Графік роботи: пн-пт .: 09.00 - 19.00, сб. 10.00 - 17.00.
Перекладач Google для компаній:Translator ToolkitІнструмент перекладу веб-сайтівПошук на світовому ринку

Повернутися до списку