Компанія «НІКО-Чернівці», офіційний дилер FIAT в Чернівецькій області, запрошує шанувальників італійського бренду FIAT познайомитися з новинкою модельного ряду FIAT Tipo, яка в повній мірі відповідає концепції «практичність без надмірності», закладеній при її проектуванні та переконатися у доступності новинки, що пропонується за ціною від 355 900 грн! "/> Компанія «НІКО-Чернівці», офіційний дилер FIAT в Чернівецькій області, запрошує шанувальників італійського бренду FIAT познайомитися з новинкою модельного ряду FIAT Tipo, яка в повній мірі відповідає концепції «практичність без надмірності», закладеній при її проектуванні та переконатися у доступності новинки, що пропонується за ціною від 355 900 грн! "/> В автосалоні «НІКО-Чернівці» можна замовити новий FIAT Tipo | «НІКО-Чернівці» - офіційний дилер Fiat (Фіат) у Чернівцях, купити Фіат, СТО Чернівці
НІКО-Чернівці – офіційний дилер Fiat
у Чернівецькій області
м. Чернівці, вул. Головна, 265-Н
тел.: (0372) 58-11-11
Підписка на розсилку

В автосалоні «НІКО-Чернівці» можна замовити новий FIAT Tipo

30.06.2016

Компанія «НІКО-Чернівці», офіційний дилер FIAT в Чернівецькій області, запрошує шанувальників італійського бренду FIAT познайомитися з новинкою модельного ряду FIAT Tipo, яка в повній мірі відповідає концепції «практичність без надмірності», закладеній при її проектуванні та переконатися у доступності новинки, що пропонується за ціною від 355 900 грн!

Компактний FIAT Tipo - комфортний і функціональний автомобіль з сучасним дизайном, який пропонується в кузові «хетчбек» і «універсал». FIAT Tipo в кузові «хетчбек» має довжину 4,37 м та багажник об'ємом 440 літрів, а версія «універсал» - довжину 4,57 м і багажник в 550 літрів. На додаток до цього і у першій, і у другій модифікації є можливості додаткової трансформації салону.

Ще одна відмінна риса Tipo - великий спектр як силових агрегатів - дизельних, бензинових і двопаливних потужністю від 95 к.с. до 120 к.с., так і трансмісій - 5- і 6-східчастих механічних, автоматичних з гідротранформатором та роботизованих з подвійним зчепленням.

Cтань першим власником FIAT Tipo, автомобіля який отримав титул «Найкращий автомобіль в Європі» за результатами голосування «Autobest 2016»!

Детальніше про автомобілі бренду FIAT в салоні «НІКО-Чернівці» за адресою:

м.Чернівці, вул. Головна, 265-Н, (0372) 58-11-11.

Пн-пт: 09.00-18.00

Сб:10.00-17.00

Повернутися до списку