НІКО-Чернівці – офіційний дилер Fiat
у Чернівецькій області
м. Чернівці, вул. Головна, 265-Н
тел.: (0372) 58-11-11
Підписка на розсилку
Ми на Facebook
FIAT "НІКО-Чернівці"

Fiat Qubo

FIAT Qubo - це вже не стільки дуже маленький кубообразний фургончик на колесах, скільки дуже універсальний, просторий (для своїх скромних габаритів, звичайно) і вже досить комфортний сімейний автомобіль.

091023_F_QuboTrekking14.jpg 

Його важко назвати тільки робітником і з тієї причини, що у нього повноцінний інтер'єр хорошого легкового автомобіля, який вельми добре оснащений. Тут є і система "вільні руки" для вас і, як наслідок, для вашого стільникового телефону, аудіосистема з управлінням на кермі, маршрутний комп'ютер і порт USB для підключення зовнішніх пристроїв.

Універсальність Qubo полягає насамперед у можливості підлаштувати кузов автомобіля під будь-який вид і форму вантажу - від важких пасажирів до велосипедів і сноубордів. Для першого ряду в салоні стоять сидіння, а для вантажів всі сидіння, аж до переднього пасажирського, можуть бути вилучені, залишаючи в салоні місце для предметів довжиною до 2,5 метрів. Рекордний результат, який дивує, враховуючи, що сам Qubo зовсім не великий - 3959 мм. При цьому у автомобіля перед капотом висить бампер від вантажівки, який займає мало не третину довжини автомобіля.

110830_F_QuboTrekking_02.jpg

Автомобіль незамінний при маленькому сімейному бізнесі, коли важливість і якість штучного товару превалює над обсягами поставок.

FIAT QUBO

от 341 900 грн.

*Зображення представлені тільки для ознайомлення і можуть відрізнятися від реальних автомобілів. Вказані ціни можуть відрізнятися від актуальних. Актуальні ціни уточнюйте в автосалоні.


Назад в раздел