Компанія «НІКО-Чернівці» представила модельний ряд FIAT на щорічному міському святі «Петрівський ярмарок», який проходив 8 та 9 липня на центральних вулицях Чернівців. "/> Компанія «НІКО-Чернівці» представила модельний ряд FIAT на щорічному міському святі «Петрівський ярмарок», який проходив 8 та 9 липня на центральних вулицях Чернівців. "/> Компанія «НІКО-Чернівці» взяла участь у «Петрівському ярмарку - 2017» | «НІКО-Чернівці» - офіційний дилер Fiat (Фіат) у Чернівцях, купити Фіат, СТО Чернівці
Запит на онлайн покупку
НІКО-Чернівці – офіційний дилер Fiat
у Чернівецькій області
м. Чернівці, вул. Головна, 265-Н
тел.: (0372) 58-11-11
Підписка на розсилку

Компанія «НІКО-Чернівці» взяла участь у «Петрівському ярмарку - 2017»

14.07.2017

Компанія «НІКО-Чернівці» представила модельний ряд FIAT на щорічному міському святі «Петрівський ярмарок», який проходив 8 та 9 липня на центральних вулицях Чернівців.

Офіційний дилер FIAT та FIAT в Чернівцях, компанія «НІКО — Чернівці» представила модельний ряд FIAT. Автолюбителі знайомилися з моделями бренду,  діючими спеціальними пропозиціями, вивчали технічні характеристики і функціонально стильні інтер’єри салону автомобілів та отримали професійні відповіді на свої запитання від консультантів з продажу автомобілів.  

Гості ярмарку брали активну участь у розіграшах та вікторинах, отримували в подарунок брендовані сувеніри. Маленькі та дорослі гості свята приймали участь в автомобільних перегонах з радіокерованими автомоделями, раділи феєрії перемог, робили пам’ятні фотографії з автомобілем FIAT 500.

Дякуємо всім гостям за  інтерес до бренду FIAT!

Більше фотографій " >тут

Запрошуємо відвідати автосалон за адресою: м. Чернівці, вул. Головна, 265-Н, (0372) 58-11-11.

 

 

Повернутися до списку