Попри величезний вибір авто не так легко оцінити і зрозуміти, скільки варто витратити на «робочу конячку», обрати нову чи стару машину та на що звертати увагу в першу чергу – ось ті питання, які найперше виникають у більшості наших клієнтів.

Вирішили розкласти все «по поличкам» та коротко розповісти  про ключові моменти вибору
."/> Попри величезний вибір авто не так легко оцінити і зрозуміти, скільки варто витратити на «робочу конячку», обрати нову чи стару машину та на що звертати увагу в першу чергу – ось ті питання, які найперше виникають у більшості наших клієнтів.

Вирішили розкласти все «по поличкам» та коротко розповісти  про ключові моменти вибору
."/> Як вибрати авто для бізнесу? | «НІКО-Чернівці» - офіційний дилер Fiat (Фіат) у Чернівцях, купити Фіат, СТО Чернівці
НІКО-Чернівці – офіційний дилер Fiat
у Чернівецькій області
м. Чернівці, вул. Головна, 265-Н
тел.: (0372) 58-11-11
Підписка на розсилку
Ми на Facebook
FIAT "НІКО-Чернівці"

Як вибрати авто для бізнесу?

23.07.2018
   

Попри величезний вибір авто не так легко оцінити і зрозуміти, скільки варто витратити на «робочу конячку», обрати нову чи стару машину та на що звертати увагу в першу чергу – ось ті питання, які найперше виникають у більшості наших клієнтів. Вирішили розкласти все «по поличкам» та коротко розповісти  про ключові моменти вибору.

Обрати нове авто чи зекономити?

В цьому випадку, ми скажемо очевидні речі: нове авто беззаперечно краще, а вживане дешевше, але…

Ви зекономите, придбавши стару машину. У такому випадку варто розуміти, що роки  користування попереднього власника взяли своє. Тому готуйтесь витратити різницю на  ремонти, запчастини та втрату часу на це.

Важливим показником економії  є різниця на витрати палива,  у нового автомобіля вони  будуть значно нижчими.

Нове авто окрім відсутності дефектів, що властиві абсолютно всім старим машинам може 
похвалитись гарантією, яка покриває частину ремонтів та включає в себе ряд  гарантійних послуг.

Враження та ємоції від водіння нового автомобіля важко порівняти: починаючи від запаху та відчуття чистоти, свіжості та почуття повного власного комфорту в салоні.

Проте, якщо фінансів ніяк не вистачає  і без вторинного ринку ніяк – тоді радимо не економити на діагностиці перед покупкою. Зверніться  до офіційного сервісного центру, який спеціалізується на обраній марці авто. Також багато автосалонів мають послугу Tade-In, що дозволяє клієнтам обміняти старе авто на нове. На наш погляд, ці машини варто розглядати в першу чергу, адже автосалон викуповує їх у попереднього власника після ретельного технічного огляду,  тому про технічний стан можна не переживати.

На що саме звертати увагу при виборі?

Перше, що визначає  – це потреби бізнесу. 
Адже від того, що та на які відстані Ви будете перевозити варто обирати можливості авто та тип кузову. 
Як правильно використовувати повний привід? Якщо основна частина поїздок буде в межах міста – таку  опцію можна відключити і таким чином, зменшити витрати палива. Проте, за складних дорожніх умов опція повного приводу допоможе вам почуватися впевнено та комфортно і дістатися місця призначення вчасно. Не варто економити також на  «ходовій». Адже найбільше питань виникає саме з нею. І винуватці тут не виробники, а українські дороги. Тому, навіть обираючи авто варто надати перевагу тому, що має кращу ходову частину.


Вантажопідйомність транспорту – теж важливий момент, адже в комерційних автомобілях  цей показник значно  відрізняється. 

Щодо типу кузову – то лідерами серед помічників є вантажно-пасажирські, пасажирські  та вантажні фургони. Саме на таких авто спеціалізується окрема лінійка Fiat Professional. Вибір моделей в ній справді різноманітний і дозволить підібрати авто для Ваших потреб та укомплектувати додатковими опціями за потреби.

Чи варто купувати в кредит ?

На сьогодні,  досить поширеним є партнерство банків з офіційними дилерами торгових марок.

Такі партнерські програми пропонують справді вигідні умови, без «підводних каменів» особливо, якщо є потреба залишити гроші в бізнесі.

Можемо також запевнити, що умови кредитування, що діють в автосалоні «НІКО-Чернівці», офіційного дилера
FIAT в Чернівецькій області, ретельно відібрані та розроблені спеціально для різних потреб , тому Ви легко знайдете те, що підійде саме Вам.
Детальніше можете ознайомитись тут:
https://fiat.cv.ua/services/index.php 

Будемо раді допомогти обрати найкращий  варіант, адже маємо справді гарний вибір авто в наявності та вигідні умови придбання. Чекаємо на вас в  автосалоні, що є офіційним дилером FIAT в Чернівецькій області.

Наші менеджери завжди раді відповісти на будь-які питання за телефоном: (0372)-58-11-11 з 9:00 до 19:00, з понеділка до суботи, неділя – вихідний. 

Повернутися до списку