Запит на онлайн покупку
НІКО-Чернівці – офіційний дилер Fiat
у Чернівецькій області
м. Чернівці, вул. Головна, 265-Н
тел.: (0372) 58-11-11
Підписка на розсилку

Світовий дебют пікапа «Fullback» від Fiat Professional на міжнародному автосалоні в Дубаї 2015

09.12.2015

Fiat Fullback, новий пікап середньої вантажопідйомності від Fiat Professional, зробив свій світовий дебют на міжнародному автосалоні в Дубаї 2015 - найбільшій автомобільній події на Близькому Сході і в Північній Африці - і буде доступний на всій території регіону EMEA починаючи з травня 2016 року.

Спираючись на більш ніж сто років історії та відмінну репутацію в світовому виробництві малотоннажних комерційних транспортних засобів (LCV), бренд Fiat Professional робить ще один крок вперед, запускаючи Fullback, який завершує його поточну широку лінійку машин і послуг, які адаптовані до потреб професійних клієнтів.
 
З Fullback бренд Fiat Professional рішуче вступає до сегменту пікапів середньої вантажопідйомності в регіоні EMEA, де в 2014 році було продано  675 тис. машин (23% від загального обсягу продажів у сегменті LCV). Ця частка ще більше на Близькому Сході - 58%, і в Африці - 52%.
 
Отже, це вельми стратегічний запуск, а новий Fullback, безумовно, відіграватиме провідну роль у своєму сегменті, завдяки своїм виграшним характеристикам - міцній конструкції і надійності. Цей неперевершений герой праці є результатом розуміння реальних потреб професійних клієнтів, але він також абсолютно комфортний для повсякденного життя та відпочинку, завдяки своїй великій універсальності.
 
Іншими словами, новий Fullback готовий до будь-якого виклику, звідси і його назва, яка походить від ключової позиції в регбі або американському футболі - останній гравець в лінії оборони, а також атакуючий захисник - яка позначає гравця, здатного впоратися з будь-якою ситуацією.
 
Прекрасно відповідаючи найсерйознішим конкурентним вимогам в плані комплектації, розмірів і двигунів, новий пікап від Fiat Professional включає в себе повну гаму варіантів, які будуть адаптовані до конкретних потреб кожного з окремих ринків регіону EMEA.

Більш конкретно, лінійка Fullback включає в себе чотири конфігурації (Single Cab (одинарна кабіна), Extended Cab (розширена кабіна), Double Cab (подвійна кабіна) і Chassis (шасі)) і три рівні комплектації. 
 
Всі конфігурації Fullback мають максимальну висоту 1780 мм і ширину до 1815 мм з колісною базою 3000 мм. Довжина варіюється залежно від конфігурації - 5155 мм (Single Cab), 5275 мм (Extended Cab), 5285 мм (Double Cab). Крім того, змінюється довжина вантажного відсіку - 2 265 мм (Single Cab), 1 850 мм (Extended Cab) і 1 520 мм (Double Cab). Вантажопідйомність, відповідно до конфігурації, може бути до 1100 кг.  
 
На Близькому Сході і в Африці пікап Fullback буде доступний з двома варіантами двигунів - 2,5-літровий дизельний з потужністю 81 кВт (110 к.с.) і 131 кВт (178 к.с.) і 2,4-літровий бензиновий двигун, який забезпечує 97 кВт (132 к.с.) і має п'ятиступінчасту механічну коробку передач. Даний двигун відповідає вимогам найсильнішої конкуренції і може бути об'єднаний, відповідно до пропозиції кожного ринку, з механічною коробкою передач або автоматичною коробкою передач, обидві з п'ятьма передачами.
 
У Європі та інших не європейських ринках, Fullback буде доступний з 2,4-літровим турбодизельним алюмінієвим двигуном з двома виходами потужності - 113 кВт (150 к.с.) або 133 кВт (180 к.с.) - у поєднанні з новою шестиступінчастою механічною коробкою передач або п'ятиступінчастою автоматичною коробкою передач зі спортивним режимом.

Пікап Fullback буде доступний на всій території EMEA із заднім або повним приводом.
 
Відвідувачі виставки Dubai International Motor Show 2015 буде не тільки мати можливість стати першими в світі, хто побачить новий пікап від Fiat Professional, вони також зможуть помилуватися деякими моделями "мопаризованого" Fullback, оснащеними спеціальним обладнанням, зробити попередній перегляд спеціальної лінійки, яку на даний час розробляє Mopar, бренд групи FCA, який відповідає за післяпродажний сервіс, обслуговування клієнтів, оригінальні запасні частини і аксесуари.

Повернутися до списку