Компанія «НІКО-Чернівці», офіційний дилер та авторизований сервісний центр автомобілів FIAT, повідомляє про початок дії спеціальних пропозицій на оригінальні запчастини FCA, а також на мастила та технічні рідини SELENIA. "/> Компанія «НІКО-Чернівці», офіційний дилер та авторизований сервісний центр автомобілів FIAT, повідомляє про початок дії спеціальних пропозицій на оригінальні запчастини FCA, а також на мастила та технічні рідини SELENIA. "/> Весна на сервісі FIAT! | «НІКО-Чернівці» - офіційний дилер Fiat (Фіат) у Чернівцях, купити Фіат, СТО Чернівці
Запит на онлайн покупку
НІКО-Чернівці – офіційний дилер Fiat
у Чернівецькій області
м. Чернівці, вул. Головна, 265-Н
тел.: (0372) 58-11-11
Підписка на розсилку

Весна на сервісі FIAT!

17.03.2017

Компанія «НІКО-Чернівці», офіційний дилер та авторизований сервісний центр автомобілів FIAT, повідомляє про початок дії спеціальних пропозицій на оригінальні запчастини FCA, а також на мастила та технічні рідини SELENIA.

Використання оригінальних запасних частин для ремонту Вашого автомобіля є гарантією Вашої безпеки. Оригінальні запчастини FIAT гарантують Вашому автомобілю довгу і безвідмовну роботу, а Вам як власнику авто - повну безпеку і задоволення від водіння.

Тільки з 16 березня по 30.09.2017 скористайтесь можливістю придбати оригнальні запчастини FCA  з вигодою 10%

Моторні мастила та технічні рідини SELENIA мають високу якість і рекомендовані FIAT, оскільки є офіційними заводськими мастилами та рідинами, що заливають в двигун автомобіля на виробництві. Практично всі синтетичні і напівсинтетичні мастила мають класифікацію за API SL. Тому вони гарантують надійну роботу автомобілів FIAT та потужність в різноманітних експлуатаційних і кліматичних умовах.

З 16 березня по 30 червня  2017 року запрошуємо власників автомобілів FIAT придбати на мастила та технічні рідини SELENIA  зі знижкою 10%.

Чекаємо Вас в авторизованому сервісному центрі «НІКО-Чернівці» за адресою:

вул. Головна, 265-Н, т. (03722) 4 08 00, 050 434 33 63.

Ми працюємо: Пн-Сб: 09:00 – 18:00

 

 

 

Повернутися до списку