НІКО-Чернівці

м. Чернівці, вул. Головна, 265-Н

тел.: (0372) 58-11-11

з 10.00 до 19.00

Fiat 500

Володар титулу “Автомобіль року 2008”, новий Fiat 500 – це вибір тих, хто хоче підкреслити свою індивідуальність, хто хоче насолоджуватися своїм автомобілем, стильним і зручним, практичним і доступним, що дарує гарний настрій.

Fiat 500. Культовий автомобіль

Дизайн FIAT 500 

Компактний ззовні і просторий всередині, новий Fiat 500 – це 3-дверний іміджевий автомобіль, який припаде до душі молодіжної аудиторії своєю ефектною зовнішністю, створеної на основі естетики культового попередника.

Його округлі форми і візуальні рішення утворюють компактний і в той же час динамічний зовнішній вигляд. Розроблений фірмовим Centro Stile, новий Fiat 500 несе як ностальгічні рішення моделі 50-х років, так і елементи сучасного корпоративного стилю Fiat, продемонстрованого на моделях нового покоління.

Оснащення FIAT 500

Новий Fiat 500 відрізняє високий рівень оснащення і широкі можливостями індивідуалізації, завдяки широкій гамі стильних аксесуарів. У списку оснащення Fiat 500 – автоматичний клімат -контроль, система динамічного контролю VDC (ESP) з функцією Hill Holder, скляний панорамний люк SkyWind, зрушується сервоприводами, висококласні стереосистеми, у тому числі з програвачем CD/MP3, чейнджером і акустикою Hi -Fi, мультимедійна система BLUE & ME, що об’єднала в собі Bluetooth, голосовий набір і MP3- програвач з USB – портом.

Завдяки підсилювачу Dualdrive тепер ви можете самі регулювати інтенсивність посилення рульового управління: Normal для звичайного руху і City для маневрування в міських умовах.

Fiat 500 володіє унікальним для свого класу рівнем безпеки, що підтверджує вища оцінка за безпеку – п’ять зірок з п’яти за результатами тестів ЕuroNCAP. 7 подушок безпеки, включаючи унікальну подушку для колін, системи ABS, EBD, FPS і кріплення дитячого сидіння ISOFIX є стандартним оснащенням.

Техніка FIAT 500

Для Fiat 500 запропоновані бензинові двигуни серії Fire 1.2 70 к.с. і 1.4 16v 100 к.с., а також високоефективний турбодизель 1.3 Multijet 16v , потужністю 75 к.с.

Найпотужніший мотор в лінійці, бензиновий 1.4 Fire 16v, компонується з 6 -ступінчастою механичною КП. Решта версій Fiat 500 стандартно оснащуються 5 -ступінчастими механічними коробками передач. Зручний важіль управління КП розташований на центральній консолі.

Для бензинових версій також пропонується як опція роботизована АКП Dualogic, працює як в автоматичному, так і в ручному режимах. При цьому перемикати передачі можна як важелем , так і підрульовими пелюстками.

Ціна від 438 400 грн

 

Прокрутити вгору