НІКО-Чернівці – офіційний дилер Fiat
у Чернівецькій області
м. Чернівці, вул. Головна, 265-Н
тел.: (0372) 58-11-11
Підписка на розсилку
Ми на Facebook
FIAT "НІКО-Чернівці"

Умови кредитування Fiat

Що необхідно для отримання кредиту? 

  1. Звернутись в один з автосалонів та визначитись з моделлю автомобілю та отримати перелік документів для попереднього погодження кредиту (див перелік в умовах кредитування) у менеджера автосалону. 
  2. Підготовлений пакет документів та запит на отримання кредиту необхідно надати менеджеру автосалону. 
  3. Після попереднього підтвердження з Банку про можливість співробітництва необхідно надати в Банк документи для отримання кредиту. 
  4. Отримавши позитивне рішення Банку про кредитування, Вам необхідно внести перший внесок на автомобіль. Після цього Ви отримуєте технічний паспорт та оформлюєте необхідні договори для отримання кредиту. 
  5. Банк перераховує кредитні кошти в автосалон — тепер Ви щасливий власник автомобіля! 
Більш детальну інформацію можна отримати в автосалоні "НІКО-Чернівці" за адресою: вул. Головна, 265-Н. 

Важливо! Отримання кредиту можливе лише за умови надання пакетів «документів для попереднього погодження кредиту» та «документів для отримання кредиту». Більш детальну інформацію Ви можете отримати в автосалоні "НІКО-Чернівці" 

Ви можете самостійно звернутись в будь-який банк, та отримати кредит або скористатись однією з програм від банків-партнерів. 

Креді Агріколь

1.png
Повний опис умов та відсоткових ставок по кредиту в банку CREDIT AGRICOLE – за посиланням: https://credit-agricole.ua/privatnym-kliyentam/krediti-na-avto/krediti-na-novij-avtomobil/eksklyuzivni-umovi-z-avtovirobnikami/fiat-lancia-alfa-romeo 

Кредо Банк 

2.png


OTP-банк 

3.jpg