НІКО-Чернівці – офіційний дилер Fiat
у Чернівецькій області
м. Чернівці, вул. Головна, 265-Н
тел.: (0372) 58-11-11
Підписка на розсилку
Ми на Facebook
FIAT "НІКО-Чернівці"

Fiat Fiorino Cargo

15_Gallery_900x490[1].jpg
Fiorino Cargo (Фіоріни Карго) призначений для експлуатації у великих і малих містах. Легкість в управлінні, при парковці, навантаження та розвантаження - завдяки цим перевагам Фіоріни Карго є єдиним автомобілем, без праці забезпечує доступ до тих місць, до яких неможливо добратися на інших автофургонах.

Місткий багажний Fiorino Cargo відсік добре обладнаний: плоский рифлений підлогу, 6 кріпильних кілець, а також знімний ліхтар (опція), який служить як звичайний освітлювальний прилад, будучи прикріпленим до бічної стіни за допомогою кронштейна.

Перегородка сходового типу, що складається з 9 «сходинок», захищає водія від випадкових переміщень вантажу і потрапляння його в кабіну. Передбачено кілька різних версій перегородки: повністю закрита панелями, засклена або частково закрита панелями (до поясної лінії кузова, вище якої встановлена ​​решітка). Задні двері автомобіля Фіоріни Карго складаються з двох асиметричних (40/60) панельних стулок, що відкриваються на 90° або 180° градусів для полегшення завантаження і розвантаження (до 1,14 м в ширину і до 1,06 м у висоту). Більш того, підлога багажного відсіку розташована на висоті всього лише 53 см від землі - неперевершена зручність!

Різноманіття технічних пристосувань і застосування ефективних звукопоглинальних матеріалів значно знижують шуми, створювані вітром та роботою двигуна, забезпечуючи прекрасну звукоізоляцію кабіни Fiorino Cargo.
FIAT FIORINO CARGO

от 274 900 грн.

*Зображення представлені тільки для ознайомлення і можуть відрізнятися від реальних автомобілів. Вказані ціни можуть відрізнятися від актуальних. Актуальні ціни уточнюйте в автосалоні.


Назад в раздел